מבצעים מיוחדים עם זמני אספקה מהירים במיוחד!

התמונות הן להמחשה בלבד!

להזמנת פרחים התקשרו עכשיו

052-7625504

054-5959171


במה אנחנו מיוחדים מאחרים?

למסירת זרי פרחים יש מימד רגשי ומסר חברתי שלא קיים במתנות אחרות  חשוב מאוד שהשליח שמוסר את הזר יהיה אדיב ונחמד למקבל. לפעמים הזר נשלח כדי לפייס משהו או להגיד סליחה ואם השליח מגיע ונותן הרגשה לא טובה זה כשלעצמו עלול לקלקל הרבה ממה שהזר היה צריך לתת ואולי לתקן טעות של מי ששלח אותו. בפרחי סנדרה בוחרים את השליח גם לפי סגנון מסירת הזר וגם עוקבים שהזר יגיע במיטבו לו שבור ולא הרוס  האריזה תשמר יפה כדי שהרושם היפה של הזר יעשה את העבודה כי לצורך זה משלמים.

למה דווקא פרחי סנדרה?

לקוחות נוטים לתת משקל חסר ולא בודקים את רמת האמינות והמקצועיות של חנות פרחים או של האתר להזמנת משלוחי פרחים. מאחר ופרחים הן צמחים חיים, חשוב לקנות מחנות פרחים אמינה, שתשלח פרחים טריים ולא פרחים שישבו על המדף 3-4 ימים, לא זרים שהוכנו מראש ועומדים כמה ימים עד שנחכרים. בפרחי סנדרה כל הזמנת זר נעשית סמוך להזמנה מפרחים שנמצאים בתנאי קירור נאותים ולכן הפרחים בזר נשלחים סגורים ורעננים לא שאלו שנפתחו בחנות וכבר אורך החיים שלהם כמעט נגמר.  חנות שיש לה מקרר לאחסון הפרחים, שוזרות שעושות עבודה מקצועית וחנות שיש לה שירות משלוחי פרחים מקצועי  מחנות כזו כדאי להזמין.


כאשר כל זר נשזר סמוך להזמנה אפשר גם לתת שינוי בהרכב הזר לפי בקשת הלקוח. אמנם באתר מופיעים שמות הזרים וכמובן התמונות שלהם אבל בפרחי סנדרה ניתן להכניס נימה אישית בכל זר וזה המיוחדות בחנות שלנו. בנוסף מה שרואים בתמונה בד"כ מקבלים להוציא שינויים קטנים שאין מנוס מהם כי אחרי הכל מדובר בפרחים חיים אצלנו תקבלו פרחים מבית טוב עם טיפול של אהבה.

במה אנחנו מיוחדים מאחרים?
חנות פרחים, זרי פרחים, סידור פרחים, משלוחי פרחים

מאמרים מומלצים

הפרחים מלווים אותנו בכל מקום, בבית, בעבודה, באירועים, בשמחות ולצערנו גם בבתי עלמין. הפרחים עושים לנו טוב על הלב בכל מצב, זה הקסם שלהם! ולכן כל כך הרבה אנשים שולחים משלוחי פרחים בפתח תקווה..
כידוע, אנו משתמשים רבות באתרי האינטרנט ובמיוחד להזמנת זרי פרחים בפתח תקווה, הכנסו לאתר פרחי סנדרה ובצעו שם הזמנה בקלות, בשעות הנוחות לכם, כתבו ברכה ללא לחץ והכל מגיע בשלמות לחנות ושם בצעו את המשלוח, לפעמים הברכה מאוד אישית וקצת לא נעים למסור אותה דרך הטלפון ודרך הזמנה באתר זה נעשה טוב יותר ונעים בהרבה.
הרבה אנשים נמנעים מלקנות פרחים בשנת שמיטה והדבר נובע מחוסר ידע בנוגע לאסור ולמותר, כל מי שנהנה מפרחים ואוהב אותם, אין שום סיבה שלא יעשה זאת גם בשנת השמיטה.
logo בניית אתרים